Royal vs. Royal2

Porovnání modelů Royal a Royal2

Při výběru kočárku pro vaše děťátko chcete zajistit co nejlepší možné pohodlí a bezpečnost. Dva modely našich kočárků Royal a Royal2 jsou na první pohled stejné, ale novější model Royal2 přináší několik důležitých inovací a vylepšení. Pojďme se tedy podívat na hlavní rozdíly mezi těmito modely.

1. Typ a uchycení stříšky

Nový model Royal2 přichází s vylepšeným typem stříšky, která je navržena tak, aby poskytovala ještě lepší stabilitu kočárku a pohodlí pro děťátko. Změna spočívá v novém způsobu uchycení stříšky o konstrukci kočárku.

Důležité upozornění:

Velmi důležitou informací je, že nové stříšky modelu Royal2 nejsou kompatibilní se starším modelem Royal.

2. Konstrukce

Na novém modelu Royal2 jsme výrazně zlepšili pevnost konstrukce kočárku, která je nyní ještě stabilnější a bezpečnější. Je to díky tyčce přidané pod madlo, které uchycuje boční části konstrukce a spojuje je i v horní části kočárku. Zároveň je o tuto tyčku uchycena i nová stříška. K původní stříbrné konstrukci s hnědými madly jsme přidali i novou barvu Black, kdy konstrukce i madla jsou v černé barvě.

                                                                                                                                                                            

3. Odvětrání zádové opěrky

Původní model Royal měl v horní části zádové opěrky krátkou síťku, která přečuhovala přes hlavu děťátka. Royal2 zavádí nový typ odvětrání zádové opěrky pomocí síťky, která pokrývá celou zadní část kočárku. Toto řešení přináší větší bezpečnost pro děťátko, lepší stabilitu celého kočárku, zlepšuje cirkulaci vzduchu a tím i pohodlí děťátka v teplých dnech.

                                                                                                                                         

4Magnetická přezka a otočné madlo

Royal2 přináší inovaci v podobě magnetické přezky na bezpečnostních pásech, díky které je usazování děťátka v kočárku velmi jednoduché. Stačí dítě usadit a magnety spojit dohromady, čímž se přezka jednoduše uzavře. Je zároveň i bezpečná, protože při rozepnutí je třeba ji zmáčknout o rozevřít, což dítě samotné nedokáže. Odnímatelné madlo otočné o 360° výrazně usnadňuje manipulaci.

                                                                                                                                                    

5. Barvy a limitované edice stříšek

Kromě přidání nové barvy konstrukce - Black, Royal2 nabízí také dvě nové základní barvy stříšek: Sahara Beige a Perfect Back a také dvě limitované edice stříšek: Elegant Birds a Wonderland, které kočárku přidávají exkluzivnost a styl.

Věříme, že Vám tento článek pomůže v rozhodování a v případě jakýchkoli dalších otázek se na nás neváhejte obrátit.