Petite&Mars na Kids'Time 2024

Mezi 21. a 23. únorem 2024 se značka Petite&Mars zúčastnila prestižního veletrhu Kids'Time v polském městě Kielce. Letos se konal již 14. ročník veletrhu, který je významnou událostí pro všechny zainteresované v oblasti produktů pro děti a maminky.

Naše společnost se představila ve stánku o rozloze 93 m² v hale C, kde jsme vystavovali širokou nabídku našich absolutních novinek. Návštěvníci mohli na vlastní oči vidět to nejlepší z letošní kolekce. A že toho není málo. Od zcela nových modelů kombinovaných, či sportovních kočárků, po oblíbené stálice v naší nabídce ale s inovativními vylepšeními. Máme kompletně novou řadu autosedaček, co se týče modelů i barevností. Fusaky jsme rozšířili o nový model a doplnili jsme také nové barvy. Asi nejvíc novinek přibylo v kategorii hrajeme si. Můžete se těšit na spoustu nových silikonových hraček, plyšových hraček i zcela novou kolekci ze dřeva.

Veletrh Kids'Time je znám také oceňováním výjimečných produktů a inovací v oblasti potřeb pro děti a jejich rodiny. S hrdostí oznamujeme, že náš nejnovější produkt, multifunkční odrážedlo Turbo 5v1, získal prestižní ocenění Kids'Time Star v kategorii hraček pro děti od 0 do 3 let. Tento úspěch podtrhuje naše neustálé úsilí o inovace a závazek přinášet produkty, které nejenže podporují rozvoj dětí, ale jsou zároveň zábavné a bezpečné.

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku za jejich zájem a podporu. Tento úspěch je pro nás velkou motivací do budoucna a těšíme se na další příležitosti, jak můžeme přispět k radosti a rozvoji potřeb našich nejmenších.