O nás

Petite&Mars. S láskou k dětem a rodičům.

Jsme česko-slovenská značka, která vznikla na základě 20letých zkušeností na trhu a přináší Vám kvalitní, designové produkty pro nejmenší.

Víme, že stát se rodičem je největším zážitkem v životě. Abychom vám pomohli si rodičovství naplno a bezprostředně užit, všechny produkty pečlivě a s láskou vymýšlíme a vyrábíme.

Protože spolu nás to baví. Přinášet radost do života a usnadnit vám nový životní úkol. Abyste měli více času pro sebe a své děti.

Vždy klademe důraz na kvalitu, bezpečnost a dobrou cenu. V naší nabídce naleznete sportovní kočárky, kombinované kočárky, dětské postýlky, hračky i dětské autosedačky. Objevte například oblíbený sportovní kočárek Petite&Mars Street2 nebo kombinovaný kočárek Petite&Mars Icon 2v1. Naše autosedačka Prime Pro získala ocenění produkt roku ve své kategorii již několik let po sobě.

S Petite&Mars máte jistotu, že vaše děti vyrůstají v bezpečném a láskyplném prostředí. Nabízíme vám nejen produkty, ale také podporu a radost v tom nejdůležitějším životním úkolu – byť rodičům.