Wood of Mars

Na planetě Mars, existuje malé městečko Petitos. Je to místo obklopené lesy plnými starobylých stromů sahajících až po oblaka.

Žijí zde také dvě výjimečné bytosti, Petite a Mars. Petite je holčička plná nápadů, která se zrodila z nejjasnějších hvězd na obloze. Mars chlapec se srdcem plným odvahy a touhy objevovat neznámé.

Jednoho dne v lese našli tajemnou svatyni, kde se potkávaly bytosti z různých míst galaxie. V jejím středu stál nádherný starý strom spojený se všemi planetami vesmíru. Strom, který je zdrojem kreativity a zázraku. Tento kouzelný strom daroval Petite a Marsovi hračky vyrobené z jeho vzácného dřeva.

Tyto hračky mají speciální schopnosti. Rozvíjejí kreativitu, logické myšlení, představivost a motorické schopnosti dětí, které si s nimi hrají. Petite a Mars je přinesli na planetu Zemi, kde se stali zázrakem pro všechny děti, odhalujíc jim tajemství a sílu vesmíru. Dobrodružná cesta Petite a Marse se stala legendou, která se dodnes vypráví po celé galaxii.

Kolekce hraček WOOD OF MARS je více než jen sada kostek ze dřeva. Hračky z této kolekce jsou odolné, pevné, mají ergonomický design a jsou vyrobeny s ohledem na malé dětské ručičky.

Pozornost poutají jejich vesmírné názvy:

Hračky WOOD OF MARS jsou určeny pro děti od 12 měsíců. Každý kousek kolekce je pečlivě navržen tak, aby byl jedinečnou kombinací krásy a vzdělávání, která umožňuje dětem rozvíjet neobyčejné schopnosti.

Hračky z kolekce WOOD OF MARS jsou vyrobeny ze dřeva s FSC certifikátem. Certifikace FSC je osvědčená metoda, která pomáhá průmyslovým odvětvím zajistit zdravé a odolné lesy pro další generace.