Novinky

Objevujte svět na kolech s kočárkem Fly

Objevujte svět na kolech s kočárkem Fly

Sportovní kočárek Fly - Ideální společník na cestách

Hledáte lehký, kompaktní a stylový kočárek pro vaše cesty? Představujeme vám Fly, kočárek který splní všechna vaše očekávání. Tento kočárek je perfektním řešením pro rodiny, které rádi cestují a objevují nová místa. 

Fly není jen obyčejným kočárkem. Je to spolehlivý společník, který vám poskytne svobodu a flexibilitu na vašich cestách. Ať už se chystáte na víkendový výlet, dovolenou u moře nebo jen na procházku po městě. Fly vám nabídne vše, co potřebujete. Aktuálně je dostupný ve 3 barvách: Sahara Beige, Mature Olive a Perfect Black.


Ponořte se do světa zábavných hraček do vody

Ponořte se do světa zábavných hraček do vody

Hračky do vody: skvělá zábava pro nejmenší!

Léto je v plném proudu a s ním přichází čas na osvěžení a zábavu ve vodě! Pokud hledáte způsob, jak dětem zpříjemnit koupání, naše nabídka zábavných hraček do vody je přesně to, co potřebujete. Nabízíme čtyři typy hraček, které zaručeně vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte. Představujeme vám naše žraloky, lodičky, ptáčky nebo skupinu kamarádů Amigos - všechny jsou vyrobeny z bezpečného potravinářského silikonu bez BPA a jsou vhodné pro děti od 6 měsíců.


Příběh Little Joe a.k.a Donkeyhorse

Příběh Little Joe a.k.a Donkeyhorse

Každý velký projekt začíná malým nápadem. V našem případě se začal kreslením a navrhováním prvního vzorku koníka.

Když jsme rozbalili krabičku z výroby, všichni jsme zůstali v pomykově. Náš koník vypadal spíše jako oslík! Měl rozkošná ouška, očka trošku jako jednorožec, směšnou srst a nohy, které jakoby nevěděly, zda jsou to nohy koně nebo nohy oslíka. Donkeyhorse! DH Joe! Náramně jsme se na tom bavili.

Ale právě v této nedokonalosti jsme našli jeho kouzlo. Donkeyhorse se stal Little Joeem. Byl tak ošklivě-rozkošný, že jsme se prostě rozhodli dát mu šanci.

A tak jsme vytvořili tři verze Little Joea: plyšovou hračku, pískací hračku a měkoučkého mazlíčka na spaní pro miminka.


Mezinárodní den dětí se blíží

Mezinárodní den dětí se blíží

Výjimečné plyšové hračky s doplňky

Mezinárodní den dětí je skvělou příležitostí, jak projevit lásku našim nejmenším a obdarovat je dobrotou, výletem nebo hračkou. Pokud hledáte ten správný dárek, máme pro vás skvělý tip - plyšové panenky od Petite&Mars, které nejsou jen tak obyčejné plyšové hračky. 

To, co dělá plyšové hračky od Petite&Mars opravdu výjimečnými, je jejich speciální balení. Každá hračka je zabalena v ekologické krabičce, která je nejen šetrná k životnímu prostředí, ale také velmi hezká. Krabička obsahuje různé doplňky, které lze snadno odloupnout bez použití nůžek. Děti si je mohou vybarvit a vytvořit si vlastní příběh. Tento kreativní přístup podporuje dětskou představivost a dovednosti.


Prestižní ocenění Zabawka Roku v Polsku

Prestižní ocenění Zabawka Roku v Polsku

Petite&Mars získává prestižní ocenění Zabawka Roku v Polsku

S hrdostí oznamujeme, že naše značka Petite&Mars zaznamenala významný úspěch na polské soutěži Zabawka Roku, která je považována za jednu z nejprestižnějších ocenění v oblasti dětských hraček a doplňků v Polsku. Na této významné soutěži jsme se umístili na prvním místě v kategorii Odrážedel a kol s naším inovativním odrážedlem Turbo 5v1.


Street+ vs. Street2

Street+ vs. Street2

Srovnání Street+ a Street2

Kočárky Street jsou známé svou osvědčenou kvalitou a inovacemi, což oslovuje mnoho rodičů, kteří hledají spolehlivé a pohodlné řešení pro své nejmenší. Oblíbené modely Street+ a Street2 přinášejí různé funkce a design, které mohou ovlivnit rozhodování o koupi. V tomto článku se podíváme na hlavní rozdíly a vylepšení, které novější model Street2 přináší oproti svému předchůdci Street+.


Royal vs. Royal2

Royal vs. Royal2

Porovnání modelů Royal a Royal2

Při výběru kočárku pro vaše děťátko chcete zajistit co nejlepší možné pohodlí a bezpečnost.

Dva modely našich kočárků Royal a Royal2 jsou na první pohled stejné, ale novější model Royal2 přináší několik důležitých inovací a vylepšení.

Pojďme se tedy podívat na hlavní rozdíly mezi těmito modely.


Nová ikona stylu

Nová ikona stylu

ICON 2v1: Styl, funkčnost a komfort pro moderní rodiny

S hrdostí představujeme nový kombinovaný kočárek ICON 2v1, který je vrcholem designu, funkčnosti a pohodlí. Tato dvojkombinace je ideální pro mladé, aktivní rodiny.

Hluboká, prostorná korbička, reverzní sportovní sedadlo a uzavíratelný nákupní košík. Ikonické barvy, ikonický styl, ikonická jízda. Nový ICON si jednoduše zamilujete!

Objevte novou úroveň pohodlí a stylu a začněte objevovat svět spolu se svým dítětem. Nechte vaše rodinná dobrodružství začít s Petite&Mars!


Wood of Mars

Wood of Mars

Příběh z jiné planety

Na planetě Mars, existuje malé městečko Petitos. Je to místo obklopené lesy plnými starobylých stromů sahajících až po oblaka.

Žijí zde také dvě výjimečné bytosti, Petite a Mars. Petite je holčička plná nápadů, která se zrodila z nejjasnějších hvězd na obloze. Mars chlapec se srdcem plným odvahy a touhy objevovat neznámé.

Jednoho dne v lese našli tajemnou svatyni, kde se potkávaly bytosti z různých míst galaxie. V jejím středu stál nádherný starý strom spojený se všemi planetami vesmíru. Strom, který je zdrojem kreativity a zázraku. Tento kouzelný strom daroval Petite a Marsovi hračky vyrobené z jeho vzácného dřeva.


Petite&Mars na Kids'Time 2024

Petite&Mars na Kids'Time 2024

Úspěch Petite&Mars na veletrhu Kids'Time 2024 v Polsku

Mezi 21. a 23. únorem 2024 se značka Petite&Mars zúčastnila prestižního veletrhu Kids'Time v polském městě Kielce. Letos se konal již 14. ročník veletrhu, který je významnou událostí pro všechny zainteresované v oblasti produktů pro děti a maminky.

Naše společnost se představila ve stánku o rozloze 93 m² v hale C, kde jsme vystavovali širokou nabídku našich absolutních novinek. Návštěvníci mohli na vlastní oči vidět to nejlepší z letošní kolekce. A že toho není málo. 

Další