Novinky

Zajímá Vás jaké produktové novinky pro Vás chystáme, co plánujeme v nejbližší době a jaké změny se aktuálně dějí? S Petite Novinkami Vám nic neunikne.

Wood of Mars

Wood of Mars

Příběh z jiné planety

Na planetě Mars, existuje malé městečko Petitos. Je to místo obklopené lesy plnými starobylých stromů sahajících až po oblaka.

Žijí zde také dvě výjimečné bytosti, Petite a Mars. Petite je holčička plná nápadů, která se zrodila z nejjasnějších hvězd na obloze. Mars chlapec se srdcem plným odvahy a touhy objevovat neznámé.

Jednoho dne v lese našli tajemnou svatyni, kde se potkávaly bytosti z různých míst galaxie. V jejím středu stál nádherný starý strom spojený se všemi planetami vesmíru. Strom, který je zdrojem kreativity a zázraku. Tento kouzelný strom daroval Petite a Marsovi hračky vyrobené z jeho vzácného dřeva.


Petite&Mars na Kids'Time 2024

Petite&Mars na Kids'Time 2024

Úspěch Petite&Mars na veletrhu Kids'Time 2024 v Polsku

Mezi 21. a 23. únorem 2024 se značka Petite&Mars zúčastnila prestižního veletrhu Kids'Time v polském městě Kielce. Letos se konal již 14. ročník veletrhu, který je významnou událostí pro všechny zainteresované v oblasti produktů pro děti a maminky.

Naše společnost se představila ve stánku o rozloze 93 m² v hale C, kde jsme vystavovali širokou nabídku našich absolutních novinek. Návštěvníci mohli na vlastní oči vidět to nejlepší z letošní kolekce. A že toho není málo. 


Více než jen kolo!

Více než jen kolo!

Poznejte Turbo - Multifunkční Odrážedlo 5 v 1!

Je to perfektní společník pro děti, které rostou tak rychle. Multifunkční kolo, které se stane nedílnou součástí dětského světa od 1,5 do 5 let.

Tento inovativní dopravní prostředek není jen o přesunu z bodu A do bodu B, je to cestovatel, učitel a společník vašich dětí během jejich rychlého vývoje.

Vyberte si ze 3 krásných barev: Misty Green, Intense Ochre nebo Desert Sand.


Barevný svět silikonu

Barevný svět silikonu

Take what you want, match as you like

Po obrovském úspěchu původní kolekce nádobí Take&Match s radostí oznamujeme, že jsme se rozhodli rozšířit tuto produktovou linii o nové výrobky ze silikonu.

Můžete si tak tvořit vlastní sady produktů. Ať už se jedná o jednobarevný set nebo barevně smíšenou kolekci, možnosti jsou téměř nekonečné.

Nová silikonová kolekce poskytuje nejen vysokou funkčnost a bezpečnost pro děti, ale také možnost vyjádřit svůj osobní styl prostřednictvím barevného výběru. Všechny produkty jsou vyrobeny z potravinářského silikonu bez obsahu BPA, který je testován a certifikován. Navíc se snadno čistí, čímž zajišťuje dlouhotrvající kvalitu a bezpečnost.