Barevný svět silikonu

Po obrovském úspěchu původní kolekce nádobí Take&Match s radostí oznamujeme, že jsme se rozhodli rozšířit tuto produktovou linii o nové výrobky ze silikonu.

Filozofií unikátní kolekce Take&Match jsou dokonale ladící barvy, které byly pečlivě vybrány tak, aby každá ladila s každou. Čtveřice barev Desert Sand, Dusty Rose, Misty Green a Intense Ochre tvoří dokonalou symbiózu.

Můžete si tak tvořit vlastní sady produktů. Ať už se jedná o jednobarevný set nebo barevně smíšenou kolekci, možnosti jsou téměř nekonečné.

Nová silikonová kolekce poskytuje nejen vysokou funkčnost a bezpečnost pro děti, ale také možnost vyjádřit svůj osobní styl prostřednictvím barevného výběru. Všechny produkty jsou vyrobeny z potravinářského silikonu bez obsahu BPA, který je testován a certifikován. Navíc se snadno čistí, čímž zajišťuje dlouhotrvající kvalitu a bezpečnost.

Máme radost, že vám můžeme nabídnout ještě větší flexibilitu a možnosti doplnit si naši původní kolekci o další produkty, které vám usnadní každodenní péči o děti.

Silikonové bryndáčky

Skvělý pomocník při krmení děťátka, jednobarevný nebo s nádhernými designy. Růžový s balerínami, zelený s dinosaurem ale také neutrální žluté kaktusy nebo decentní béžové motýlky. Své si najde každý.

Rozdělený talířek

Usnadní servírování různých druhů pokrmů do rozdělených přihrádek. V nabídce jsou 2 varianty – kulatý a oválný pro více místa na jídlo. Obsahuje přísavku a dobře drží na místě.

Dvoubarevná miska

Nový tvar silikonové misky s jiným odstínem vnitra dodá servírování šmrnc. Miska má stejnou přísavku na spodní straně jako talíře a nic se z ní jen tak jednoduše nevylije.

Tréninkový příbor

Set 3 ks veselých usměvavých lžiček okouzlí snad každého. Lžičky jsou určeny pro nejmenší aby se naučili papat sami a ochutnávat různé konzistence jídel. Oválné tvary jsou dokonale bezpečné pro dětská pusinku.

Hrnek

Malý a jednoduchý hrnek, díky kterému se Vaše děťátko naučí samostatně pít. Přejít z prsu či láhve s náustkem nebo brčkem není jednoduché. Hrnek je malý, aby jej dokázaly uchopit malé dětské ručky a jeho okraje jsou měkké a bezpečné pro dětská ústa.

Barevné skládací duhy a domečky

Kreativní a bezpečné barevné duhy a domečky učí děti přemýšlet a rozvíjejí jejich kreativitu a fantazii. Hračky jsou díky silikonu měkké a bezpečné. Nabízejí množství variací jak je skládat. Na sebe, vedle sebe, zkrátka kombinovat tak jak se děťátku líbí.

Pouzdra na dudlík

Praktické pouzdro na dudlík je možné pověsit si na rukojeť kočárku či na přebalovací tašku. Dudlík tak máte neustále po ruce a v čistém, hygienickém balení. Můžete si jej vzít kamkoli s sebou a v případě nepoužívání, bezpečně odložit.

Sada zubních kartáčků

Čištění zoubků nebylo nikdy jednodušší se sadou zubních kartáčků ze silikonu. Kartáček jednoduše nastoknete na prst a čistíte zoubky, zda masírujete bolavé dásně. Součástí setu je i praktické pouzdro, které slouží k uskladnění kartáčků.

Kousátka

Rozšířili jsme také nabídku kousátek o veselé modely Teddy a Bunny ve tvaru zvířátek. Kroužek s prvky různých tvarů Figures má různé tektury pro masáž dásní a poskytuje úlevu při prořezávání zoubků.

Již brzy se můžete těšit na další novinky, zvláště v kategorii hraček do vody. Oblíbení hrdinové Amigos se dočkají dalších parťáků do své kategorie.