Papáme - Varianty Gusto - Ochre Crowns

Vítejte v koutku plném barev a chutí, kde se každé sousto mění v dobrodružství!

Papáme je kategorie stvořená pro rodiče, kteří hledají pro své děti nejen funkčnost a bezpečnost, ale také špetku hravosti a stylu. Nabízíme vám to nejlepší z jídelního světa pro nejmenší – vše pro radost a zdravý vývoj vašich ratolestí.

Připravte se na první společné papání s dětskou židlí GUSTO. Její stylový design s vyměnitelným potahem se snadno přizpůsobí interiéru a rostoucím potřebám vaší malé hvězdy. Čištění je hračka a bezpečnost? Samozřejmost!

Objevte krásu a praktičnost setů TAKE&MATCH. Barvy, které spolu dokonale ladí, vás a vaše děti inspirují k tvorbě jedinečných kombinací. Pro radostné chvíle při jídle, bez zbytečných obav o nepořádek. Misky, talíře, příbory, skleničky, či bryndáčky - vše bezpečné, z potravinářského silikonu bez obsahu BPA a snadno omyvatelné v myčce nádobí.

S našimi opakovaně plnitelnými kapsičkami PAPOO je jistotou, že váš malý gurmán dostává to nejlepší z domácí kuchyně. Ať už jste připravili kašičku z ovoce nebo zeleninové pyré, tyto kapsičky jsou ideální na cesty i na doma.

Pozvěte barvy a zábavu za jídelní stůl. Protože každé jídlo může být veselým příběhem.