?php echo $catalogueString; ?>
CZ / SK / HU
Search

Send link via email


  Vaše jméno


  Váš e-mail


  Komu

  Vzkaz

  Hledat
  Search
  Basket
   
  cz
  cz en sk hu pl ru
  < Zpět
  < Zpět
  < Zpět
  < Zpět
  < Zpět
  < Zpět
  < Zpět

  O nás

  KDO JE PETITE&MARS?

  O dětech a věcech, které je provázejí od narození, kojení, batolení do jinošských a dívčích let víme své. Nejenže jsme se za 20 let v oboru něco naučili, ale spoustu výrobků jsme na našich dětech také vyzkoušeli. Proto všechno, co rodičům a jejich dětem nabízíme, nejdříve pečlivě vybíráme. Vždy to musí být kvalitní, dobře promyšlené, bezpečné a nepředražené.

  Jako největší prodejce kojeneckého zboží v Čechách i na Slovensku prodáme každý rok přes milion výrobků. Hledáme je pro vás po celém světe. A když je nenajdeme, sami věci pro děti a maminky vymýšlíme, navrhujeme a testujeme.

  Ve vývoji spolupracujeme s českými i slovenskými techniky, zkušebnami, výtvarníky a dalšími profesemi. Společným výsledkem jsou výrobky, které sami rádi používáme. Víme, že se na ně můžeme spolehnout a podepsat se pod ně.

  Chcete vědět víc? Ozvěte se nám.

  Katarína Ilkovičová

  Narozena v roce 1982 v Prešově. Po skončení studia grafiky na Akademii výtvarných umění v Krakově pracovala jako grafická designérka. Od roku 2007 ilustrovala několik knih ve spolupráci s vydavatelstvími na Slovensku i v Čechách. V současnosti pracuje jako freelance ilustrátorka. Kromě ilustrace se věnuje i grafickému designu. Je členkou Asociácie ilustrátorov.

  http://katarinailkovic.com/

  petite&mars_logo_vertical_A_cmyk_na_bilou

  ilkovicova_690x460

  Skušenosti maminek…