?php echo $catalogueString; ?>
CZ / SK / HU
Search

Send link via email

Vaše jméno
Váš e-mail
Komu

Vzkaz

Hledat
Search
Basket
 
cz
cz en sk hu pl ru
< Zpět
< Zpět
< Zpět
< Zpět
< Zpět
< Zpět
< Zpět

O nás

KDO JE PETITE&MARS?

O dětech a věcech, které je provázejí od narození, kojení, batolení do jinošských a dívčích let víme své. Nejenže jsme se za 20 let v oboru něco naučili, ale spoustu výrobků jsme na našich dětech také vyzkoušeli. Proto všechno, co rodičům a jejich dětem nabízíme, nejdříve pečlivě vybíráme. Vždy to musí být kvalitní, dobře promyšlené, bezpečné a nepředražené.

Jako největší prodejce kojeneckého zboží v Čechách i na Slovensku prodáme každý rok přes milion výrobků. Hledáme je pro vás po celém světe. A když je nenajdeme, sami věci pro děti a maminky vymýšlíme, navrhujeme a testujeme.

Ve vývoji spolupracujeme s českými i slovenskými techniky, zkušebnami, výtvarníky a dalšími profesemi. Společným výsledkem jsou výrobky, které sami rádi používáme. Víme, že se na ně můžeme spolehnout a podepsat se pod ně.

Chcete vědět víc? Ozvěte se nám.

Katarína Ilkovičová

Narozena v roce 1982 v Prešově. Po skončení studia grafiky na Akademii výtvarných umění v Krakově pracovala jako grafická designérka. Od roku 2007 ilustrovala několik knih ve spolupráci s vydavatelstvími na Slovensku i v Čechách. V současnosti pracuje jako freelance ilustrátorka. Kromě ilustrace se věnuje i grafickému designu. Je členkou Asociácie ilustrátorov.

http://katarinailkovic.com/

petite&mars_logo_vertical_A_cmyk_na_bilou

ilkovicova_690x460

Skušenosti maminek…