Kočárky - Varianty Limited 100 - Flowers

Kombinované, sportovní či kompaktní. Vyberte si u nás ten váš kočárek!

Kombinované kočárky jsou ideální pro rodiny hledající kočárek pro děťátko od narození po školku. Naše kombinované kočárky, jako jsou modely TRAILS 2v1 či GRAND II, budou vozit vaše miminko od narození a od 6 měsíců můžete vyměnit vaničku za sportovní sedadlo. V případě modelu Grand II vyrobíte sportovní sedačku přímo z vaničky.

Naše nabídka sportovních kočárků, včetně populárního modelu STREET+ nebo ROYAL s vyměnitelnými střechami, je navržena pro akční rodinná dobrodružství. Stříšky můžete mít v 8 základních barvách. Kočárek Street+ může být díky stříšce z limitované kolekce Limited 100 také designérským unikátem. Tyto stříšky totiž vyrábíme v limitovaném počtu 100 ks z designu.

Kompaktní kočárky určené pro mladé a dynamické rodiče, kteří se často a rádi přesouvají. Ultralehké, snadno složitelné a skladné, jsou perfektní pro cesty, dovolené a rychlé městské výpravy. CROSS je naším samoskládacím šampionem, UP je velmi lehoučký a nejmenší kočárek v naší nabídce či MUSCA, která je určena milovníkům golfových kočárků.